Karbantartó Mérnök

Maintenance, Karbantartás

Partnerünk számára, akik autóipari gyártóként vezető szerepet tölt be a piacon Karbantartó Mérnök kollégát keresünk. Az állandó növekedésük és bővülésük miatt most az alábbi pozícióra keresünk jelöltet:

Feladatok:

  • Karbantartási feladatok tervezése és végrehajtása a termelési eszközökön
  • Részvétel a karbantartási tervek kidolgozásában
  • Hibajavítási és karbantartási feladatok végrehajtása
  • Karbantartási dokumentációk frissítése és vezetése
  • A karbantartási csapat irányítása és koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (karbantartó mérnök, gépészmérnök stb.)
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Mélyreható ismeretek az autóipari termelési eszközök karbantartásában
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Határozott, proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek egy dinamikus és innovatív környezetben
  • Karrierlehetőségek egy nemzetközi vállalatcsoportban
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör

Amennyiben úgy érzi, hogy az elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát. Köszönjük a jelentkezését!

#LI-DNI
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Gyártás/Termelés
Hely
Budapest
Szakterület
Műszaki
Szám:
1175110

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Helga Szabo, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest
Akadémia utca 6., 1. emelet, Academia Offices

Telefon: +36704797075